Офіційна передача захисного одягу та обладнання ОТГ Запорізької області від Проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

Дата: 22.10.2018 15:53

3 жовтня у Михайлівській обєднаній територіальній громаді (Вільнянський район) відбулась офіційна передача захисного одягу та обладнання об’єднаним територіальним громадам Запорізької області, що брали участь у конкурсі проектних пропозицій від Проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за участі рятувальників.

Конкурс проектних пропозицій має на меті підвищення рівня захисту населення і територій об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Запорізької області від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. В цьому конкурсі приймали участь 17 об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Так, Берестівська ОТГ стала однією з найкращих серед інших громад Запорізької області та отримала рятувальне обладнання, а саме:  освітлювальну пересувну установку, комплект г, багатофункціональний інструмент пожежного-рятівника типу Hoolligan, штурмову сокиру, груповий акумуляторний ліхтар, індивідуальні ліхтарі пожежного,   комплекти захисного одягу пожежного двошарові та чотиришарові, комплекти пожежних чоботів, рукавиць та пожежні шоломи.