З нагоди дня соціального працівника України міцева влада привітала працівників соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 12:00

День працівника соціальної сфери України відзначається в першу неділю листопада. Щорічне святкування дати було встановлено відповідним Указом глави держави від 13 квітня 1999 року № 374/99

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Соціальні працівники реалізовують державну політику в соціальній сфері. Вони беруть участь у вирішенні різних конфліктів і суперечок, допомагають слабозахищеним верствам населення (інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним матерям, батькам-одинакам та іншим), організовують і контролюють індивідуальні програми, спрямовані на профілактику негативних проявів у суспільстві (алкоголізму, наркоманії, токсикоманії, проституції і так далі).