Перемога у І Національному Чемпіонаті України з фолькльору "Eurofolk - Харків 2018"!!!

Дата: 26.11.2018 10:32

24-25 листопада 2018 року у місті Харків відбувся Чемпіонат України з фолькльору "Eurofolk - Харків 2018". Берестівська ОТГ була представлена аматорським вокальним колективом "Кумасі" в який увійшли: Кулик Лідія Вікторівна, Шиян Галина Георгіївна, Проценко Світлана Вікторівна, Рипинська Надія Володимирівна, Раїна Світлана Володимирівна.

В результаті участі у конкурсі у номінації "Групи фольклорних пісень, сучасна обробка фольклорної музики "В" колектив посів І місце! Учасників було нагороджено грамотами, подяками та медалями.

Окрема вдячність за сприяння участі аматорського вокального колективу "Кумасі" та за підтримку і значний внесок у відродження фольклорних традицій України висловлюється: Клименку Івану Юрійовичу, Линнику Григорію Миколайовичу, Пономарьову Олександру Сергійовичу, Волошину Миколі Миколайовичу, Приватному підприємству "Шарий".