У Берестівській ОТГ відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку до 2025 року.

Дата: 12.12.2018 14:39

11 грудня відбулося засідання робочої групи зі стратегічного планування в Берестівській сільській раді за модерацією Ксенії Божкової, радниці з регіонального розвитку Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України. Під час роботи розглянули 45 пропозицій ідей проектів, які надійшли до Плану реалізації стратегії на період 2019-2021 роки, переважна більшість яких стосується підвищення якості життя в громаді.

За результатами роботи, деякі заявки будуть доопрацьовані, а текст документу сформований для громадського обговорення.