Фестиваль ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

Дата: 07.02.2019 13:13

У середу 30 січня 2019 року в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся міжшкільний етап фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив" з нагоди святкування 80 річчя Запорізької області. Демонстрували свої ораторські здібності 37 учнів Берестівської громади.

У порівнянні з минулим роком  збільшилася кількість учасників. Було заявлено 32 учасника в номінації «Добре слово краще за багатство», 6 – «Слово є вчинок», 2 – «Швидке перо». Багато виступів були яскравими, емоційними, змістовними. 4 вихованці дошкільних закладів освіти долучилися до участі у Фестивалі.

На обласний етап Фестивалю направлено  дві учениці Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.: Яковчук Єлизавета та Федай Вероніка.