Міжнародний день рідної мови у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 22.02.2019 13:15

21 лютого 2019 року світове співтовариство відзначало Міжнародний день рідної мови. З нагоди святкування в Миколаївській школі було проведено ряд заходів. Зокрема, у початкових класах пройшла інформаційна година «Мелодійна мова рідна», під час якого діти дізналися багато нових та цікавих фактів про мову. Збірні команди учнів 5-7 класів змагалися між собою у конкурсі «Юні мовознавці». З невеликою перевагою перемогла команда «Словограй». Учні 8-10 класів визначали знавців рідної мови та усної народної творчості у конкурсі «Мова наша калинова». Перемогу здобула команда 9 класу. Учні 11 класу написали диктант «Обереги».