Міжшкільне методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу Берестівської громади

Дата: 28.02.2019 15:20

26 лютого 2019 року на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу на тему: «Шляхи впровадження наскрізних змістових ліній у викладанні предметів суспільно-гуманітарного циклу».

Учасники ММО мали змогу завітати на відкритий урок  вчителя англійської мови Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Валяви Л. О. «Англомовний світ» та разом з учнями 11 класу здійснили подорож Канадою, Новою Зеландією та Австралією.

Вчитель української мови та літератури Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. Тимошенко В. В. провела для вчителів суспільно-гуманітарного циклу майстер-клас.

Фото за посиланням