Увага! Скликання позачергової сесії

Дата: 27.03.2019 08:29

сільського голови

26.03.2019                                     с. Берестове                                     № 43

Про скликання 42 (позачергової)  сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ЗОБОВЯЗУЮ:

І.  Провести  42 (позачергову) сесію Берестівської сільської ради сьомого

скликання 27 березня 2019 року  0 14.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі

питання:

1. Про  розпорядження сільського  голови.

Доповідає:  Семкович М.Г., заступник сільського голови з фінансово-економічних питань.

1.  Про   затвердження  переліку  земельних  ділянок

сільськогосподарського  призначення  комунальної  власності,  права  оренди  на які  виставляються  на  земельні  торги,  та  проведення  земельних  торгів  у  формі  аукціону.

Доповідає:  _________________________________________

1. Про  виділення  земельних  часток  (паїв)  в натурі  (на  місцевості)  та

передачу  у  власність  земельних  ділянок  громадянам – власникам  сертифікатів  колишнього  КСП  ,,Україна’’  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва.

Доповідає: ______________________________________

1.  Про  надання матеріальної  допомоги  (Третяк).

Доповідає:  Лісовська Л.М.,  начальник  відділу соціального  захисту  населення.

1.  Про  надання матеріальної  допомоги  (Шара).

1. Про  надання матеріальної  допомоги  (Шевченко).

1.  Про  надання  щорічної  матеріальної  допомоги  учасникам  АТО.

1.  Про  надання  дозволу  на приведення  у  відповідність  розміщення,

конфігурацію  та  розміри  земельних  ділянок (Савченки)

Доповідає:  Косенко О.С.,  спеціаліст-землевпорядник.

1. Про  надання  дозволу  на  поділ  земельної  ділянки  (Савченки).

Доповідає:  Косенко О.С.,  спеціаліст-землевпорядник.

1.  Про  надання  дозволу.

Доповідає:  Косенко О.С.,  спеціаліст-землевпорядник.

1.  Про  надання  дозволу.

Доповідає:  Гринько А.І., спеціаліст-землевпорядник.

1.  Про  внесення  змін  та  доповнень  до  рішення  Берестівської

сільської  ради  від  21.12.2018р. № 49  ,,Про  затвердження  штатів  по  установах  Берестівської  сільської  ради  на  2019 рік’’.

Доповідає:  Верескун В.М.,  головний спеціаліст  з  кадрової  роботи.

1.  Про  затвердження  кошторисної  документації  ,,Поточний ремонт

кабінету відділеного  робочого місця  ЦНАП  за  адресою:  Запорізька область,  Бердянський район, с. Троїцьке,  вулиця  Шамрая, 3’’  та  ,,Поточний ремонт  кабінету відділеного  робочого місця  ЦНАП  за  адресою:  Запорізька область,  Бердянський район, с. Миколаївка,  вулиця  Горького, 13’’.

Доповідає: Шендрик П.В., начальник  відділу  інфраструктури та інвестицій.

1. Різне.

ІІІ.  Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. терміново попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

V.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                                 Н.КУШНІР