80 – річчя проголошення Карпатської України

Дата: 15.03.2019 15:27

14 березня 2019 року Миколаївська школа відзначала також 80-річчя проголошення Карпатської України. Карпатська Україна 1938–1939 р. – доленосна подія в житті всього українського народу. Невеликому Закарпатському краю судилось відіграти вагому роль в історії українського державотворення. Карпатська Україна як держава проіснувала недовго, проте заявила світові про волелюбність українського народу, залишила свій слід в українській історії. Підтвердила, що Закарпаття є українською землею, а українці цього краю – невід’ємною частиною великої української нації. До цієї дати були проведені інформаційна година та тематичні уроки для учнів старших класів.