Конкурс робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» і фестиваль писанок «Писанковий рай»

Дата: 20.03.2019 10:27

19 березня в Берестівській школі проходив міжшкільний тур конкурсу робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» і фестиваль писанок «Писанковий рай». Свої роботи представили учні шкіл громади (Берестівської, Троїцької, Миколаївської). Вишиті стрічками і бісером картини, декоровані скриньки, вази, ляльки в оригінальному одязі, картини юних художників, яскраві писанки і багато інших виробів вразили своєю красою, творчим задумом і креативним підходом. Роботи оцінили члени журі, кращі з них будуть відправлені для участі в обласному етапі конкурсів у місті Запоріжжі.