Тиждень філології у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 14.03.2019 10:50

13 березня в рамках Тижня філології для учнів Берестівської школи було проведено музично-літературну композицію «З Шевченком в серці» , яку підготували учні 5 класу (вчитель Бабух Л.Ф.) Школярі мали змогу ще раз долучитися до поетичної спадщини великого Кобзаря та почути його знамениті твори у виконанні учнів 9 класу (вчитель Горбуля О.О.)

14 березня Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст присвятила дню зарубіжної літератури. Зранку відбулася презентація цього предмету: учні читали вірші всесвітньо відомих поетів, закликали більше читати, щоб більше знати, а в кінці рекламного блоку ми насолоджувалися піснею «Свіча» (слова Б. Пастернака) у виконанні учениці 11 класу Гринів Альони. Родзинкою презентації стало декламування уривку з роману О. С. Пушкіна «Євгеній Онєгін» («Лист Тетяни до Онєгіна») ученицею 9 класу Зозулею Альоною. Дякуємо усім, хто долучився до заходу.