Обережно, туберкульоз!

Дата: 25.04.2019 10:48

З 22 березня по 22 квітня 2019 року в Берестівській ЗОШ проходив місячник боротьби з туберкульозом. Медична сестра школи, класні керівники ще раз нагадали учням про небезпечне захворювання та методи профілактики й боротьби з ним. Діти переглянули інформаційні відеоматеріали, прослухали повідомлення, випустили бюлетені.

Туберкульоз, за визначенням провідних вчених, продовжує залишатися глобальною проблемою всього людства. Ця хвороба вражає людей незалежно від віку, статі та соціального становища, а також тварин та птахів. Щоб захистити себе від хвороби, слід знати та дотримуватись елементарних правил. У 4 класі (класний керівник Залюбовська Л. А.) було проведено дуже цікавий захід – гру - квест "Обережно! Туберкульоз!". Учнівські команди після жеребкування отримали завдання відшукати на території школи повідомлення та інформацію про туберкульоз, ознайомитись із нею та підготувати виступ  для учасників інших команд. У ході квесту учні обговорили симптоми, що супроводжують захворювання, групиризику та заходи профілактики туберкульозу. Потім учні створили інформаційний бюлетень "Туберкульоз".