Квітневий суботник у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 26.04.2019 14:16

Як відомо, весна – це пора оновлення, очищення, упорядкування та розквіту усієї планети. Тож 25 квітня 2019 року Берестівська школа вийшла на традиційний весняний суботник, щоб навести лад на території школи та ділянках, що прилягають до нашого закладу. Активно попрацювали у шкільних парках (11 клас, Омельченко Н.В.), біля пам’ятника Т.Г.Шевченку (5 клас Горбуля М.О.), на шкільній клумбі (7 клас, Линник І.В.), на подвір’ї (2, 3, 4 класи, Сахно Л.М., Омельченко Є.О., Залюбовська Л.А.). Прибрали за школою (10 клас, Горбуля А.А. 6 клас, Федоренко Л.О.), на спортмайданчику (8, 9 класи, Зиборова В.І., Головко Н.І.).  Учні ж 1 класу виконували посильну для малечі роботу – збирали сміття по всій території школи (а вона досить велика). Отже, всі дуже старалися, щоб перед Великоднем наш заклад був ще привабливішим, чистим і святковим. Дякуємо за участь і пам’ятаймо: «Чисто не там, де часто прибирають, а там – де не смітять».