Акція "Посади своє дерево"
Дата: 12.04.2019 14:30
Кількість переглядів: 603
"МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ" -під таким гаслом Бердянський лісгосп проводить акцію «Посади своє дерево». 11 квітня до цієї акції долучилися і учні Троїцької школи. Учні разом з батьками, працівниками Берестівської ОТГ садили різні сорти дерев, кожен мав змогу посадити своє або родинне дерево. Учні працювали з великим завзятям, адже це їхній внесок в благоустрій і озеленення рідного села. Акція розрахована на привернення уваги до наших зелених друзів. Кожна людина може зробити корисну справу, посадивши дерево.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04351937/88f052e9ba89abbc723fa3ad551aedc2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04351937/cdcbc18e0689f3092c6a4a065c135e1f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04351937/a5510f06e015c5deb6e83654ac2b0bbc.jpg)
« повернутися