"Серце до серця" у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.
Дата: 30.04.2019 09:09
Кількість переглядів: 600
В усіх регіонах України, у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходить ХІV Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання в обласні дитячі лікарні. Учні Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів щорічно долучаються до цієї доброї справи. 12 квітня у школі відбувся благодійний ярмарок, на якому школярі залюбки продавали домашню випічку. Найактивнішими були учні 4 та 8 класів. Солодощі охоче купляли діти, вчителі та батьки. Зібрані кошти (1157 грн. 85 коп.) перерахували у фонд «Серце до серця». Співчуття і безкорислива допомога завжди допомагає людям у важких життєвих ситуаціях, робить людей більш добрішими і терпимими один до одного.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04351937/bf8720303fd005b46e907f9adbfd7cc2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04351937/456fa121974e8c263f873f2e6fbf7e76.jpg)
« повернутися