"Серце до серця" у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 30.04.2019 09:09

В усіх регіонах України, у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходить ХІV Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання в обласні дитячі лікарні. Учні Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів щорічно долучаються до цієї доброї справи. 12 квітня у школі відбувся благодійний ярмарок, на якому школярі залюбки продавали домашню випічку. Найактивнішими були учні 4 та 8 класів. Солодощі охоче купляли діти, вчителі та батьки. Зібрані кошти (1157 грн. 85 коп.) перерахували у фонд «Серце до серця». Співчуття і безкорислива допомога завжди допомагає людям у важких життєвих ситуаціях, робить людей більш добрішими і терпимими один до одного.