Тиждень імунізації в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 30.04.2019 10:56

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 24.04.2019 №1683_03.2-13 «Про підтримку проведення «Українського тижня імунізації», листа відділу освіти Берестівської сільської ради в Берестівській школі був складений та реалізований план заходів щодо проведення Українського тижня імунізації в 2019 році. Медична сестра школи Бублик А.М. організувала та провела серед здобувачів освіти середньої та старшої ланки лекційні заняття «Значення імунізації для збереження здоров’я та наслідки відмов від профілактичних щеплень», оформила куточок здоров’я. Для учнів початкових класів класні керівники влаштували міні-вікторини «Що ми знаємо про щеплення?».