День Пам'яті та Примирення

Дата: 13.05.2019 11:01

День Памяті та Пимирення четвертокласники Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. (класний керівник Залюбовська Л.А.) вирішили відзначити підготувавши інформаційні повідомлення про дітей - героїв війни проти нацизму у Європі. У страшні роки  разом з дорослими взялися за зброю діти, щоб захистити Батьківщину від ненависного ворога. Хлопчики та дівчатка йшли на фронт у військові частини, ставали синами та донями полків. Вони були розвідниками і зв'язківцями, сестрами милосердя і підривниками. Валя Котик, Зіна  Портнова,  Надя Богданова, Ніна Куковеркова, Аркадій Каманін та багато інших  ціною власного життя здобували Перемогу над нацистами. Вічна пам'ять вершителям великого подвигу, нашим дідам і прадідам! Хай спасенною буде земля наша від війни.