Створення кулінарної книги

Дата: 17.05.2019 12:28

До Дня сім'ї , що святкувався 15 травня , учні 4 класу  Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із класним керівником Залюбовською Л.А. задумали створити книгу кулінарних рецептів улюблених сімейних страв. Кожна сім'я обрала страву для книги. Тут і піца від Поклонських і Рябових, суші від родини Гомів, вареники від Посв'ященного Романа, картопля - фрі від Матвійків. В родині Івлєвих полюбляють плов, а смажену картоплю з грибами - у родині Данильченків. Рецептом улюбленого салату поділилася Таня Самойлова. Яценко Ліза із мамою презентували рецепт грибів із начинкою, а Сутиріни - окрошку, сім'я Худякової Ангеліни - рецепт запеченої курки з медовим соусом. А як же без солоденького? Кушнір Валя з мамою часто печуть торт із сметани "Фантазія." Книга рецептів 4 класу буде зберігатися у шкільній бібліотеці, щоб бажаючі змогли не тільки прочитати рецепти, а й приготувати їх удома.