СВЯТО ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ «МИ - НАДІЯ ТВОЯ, УКРАЇНО!»

Дата: 24.05.2019 14:45

24 травня 2019 року у приміщенні Берестівської школи відбулося свято «Ми – надія твоя, Україно!». Цей урочистий захід присвячений тим учням Берестівської громади, які протягом 2018-2019 навчального року здобули перемоги у навчанні, на обласних етапах різноманітних конкурсів. Таке свято у громаді проводилося вперше. Привітали та вручили подарунки чотирнадцятьом учням та одинадцятьом учителям громади сільський голова Кушнір Н.М., її заступники Зиборов С.М., Семкович М.Г., начальник відділу освіти Лисенко О.А. Нашими гостями були також головний спеціаліст середньої та дошкільної освіти Данило О.Г., головний спеціаліст з методичного супроводу Снітко К.В., директор Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравець С.О., учні та вчителі Троїцької, Миколаївської шкіл, батьки. Директор Берестівської школи Зозуля Л.І., на правах господині, привітала усіх присутніх, побажала перемог учням і вчителям громади у новому навчальному році, а також представила ученицю 9 класу нашої школи Зозулю Альону, яка є претенденткою на свідоцтво з відзнакою. Людмила Іванівна розповіла про успіхи і таланти Альони, побажала їй досягнення нових висот і здійснення мрій. Директор Троїцької школи Кравець С.О. представив ученицю 11 класу Троїцької ЗОШ Чупрій Катерину, яка продемонструвала високі результати та успіхи у навчанні. Випускниця від імені учнів громади і від себе особисто привітала усіх із закінченням навчального року, подякувала вчителям і школі за навчання, виховання і турботу. У цей день вітання приймали переможці та призери обласних етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук – Бондар І., Зубенко А., Шастало М., мовознавчих, літературознавчих конкурсів, конкурсу ораторського мистецтва, конкурсів патріотичного спрямування – Вакал Я., Книш Д., Верескун Д., Кагадій В., Лук’яненко К., Харченко О., Синєок В., Залюбовська В., Гарбузова О. Словами вдячності за якісну підготовку учнів вітали вчителів - Горбулю А.А., Горбулю Н.В., Горбулю О.О., Залюбовську Л.А., Зиборову В.І., Гузь С.І., Тимошенко В.В., Лук’яненко Г.Д., Харченко Н.В., Сизко Т.М., Бутенко Н.О. На святі лунали пісні, присутні милувалися гарними танцями, атмосфера в залі була життєрадісною і позитивною. Дякуємо усім, хто допомагав в організації та проведенні заходу, усім, хто долучився до свята. Нехай щастить!