44 сесія

Дата: 03.06.2019 09:17

Результати відкритого поіменного голосування сорок четверта сесія

Протокол_44_сесiя

Рішення № 1  ,,Про  закриття   Комунального  закладу  ,,Берестівський  центр  первинної  медико-санітарної  допомоги’’  Берестівської  сільської  ради  Бердянського  району  Запорізької  області’’.

Рішення № 2  ,,Про  створення  підрозділу  ,,Відділення  надання  НМД  в  позаробочі  години’’ при  Комунальному  підприємстві  Комунальному  некомерційному  підприємстві  ,,Берестівський  центр  первинної  медико-санітарної  допомоги’’  Берестівської  сільської  ради  Бердянського  району  Запорізької  області’’.

Рішення № 3  ,, Про  внесення  змін  та  доповнень  до  рішення  Берестівської  сільської  ради  від  21.12.2018р. № 28  ,,Про  Програму  функціонування  та  розвитку  Комунального  підприємства   Комунального  некомерційного  підприємства  ,,Берестівський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги’’  Берестівської  сільської  ради Бердянського  району  Запорізької  області  на  2019 рік’’.

Рішення № 4 ,,Про внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської ради від 21.12.2018 р. № 52  ,,Про бюджет об’єднаної територіальної  громади Берестівської сільської ради на 2019 рік’’

Додатки_до_рiшення__№4__вiд_30.05.2019р

Рішення № 5 ,,Про  розпорядження сільського  голови’’.

Рішення № 6 ,,Про затвердження проектної документації ,,Реконструкція  приміщень  Троїцької  ЗОШ І-ІІІ ст.  для  створення  Троїцького закладу  загальної  середньої  освіти – закладу  дошкільної  освіти  по  вул. Шкільна с. Троїцьке  Бердянського  району  Запорізької  області’’.

Рішення № 7 ,,Про  затвердження  переліку  проектів,  що  можуть  реалізовуватися  за рахунок субвенції з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам  на  формування  інфраструктури  об’єднаних  територіальних  громад  у  2019 році  в  Берестівській  об’єднаній  територіальній  громаді’’.

Рішення № 8 ,,Про  надання щорічної  матеріальної  допомоги  учасникам  АТО’’.

Рішення № 9 ,,Про  надання  одноразової  матеріальної  допомоги  на  поховання’’.

Рішення № 10 ,,Про  розгляд  листа  Головного  управління  Держгеокадастру  у Запорізькій області’’.

Рішення № 11 ,,Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості)’’.

Рішення № 12  ,,Про  припинення  дії  договорів  оренди’’.

Рішення № 13 ,,Про  припинення  використання  земельної  ділянки''.

Рішення № 14  ,,Про виділення земельних часток  (паїв)  в  натурі  (на  місцевості)  та  передачу  у  власність  земельних  ділянок  громадянам – власникам  сертифікатів  колишнього  КСП  ,,Україна’’  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва’’.

Рішення № 15 ,,Про  надання  дозволу’’.

Рішення № 16 ,,Про  надання  дозволу  на  поділ  земельної  ділянки’’.