A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє. Новини 28.08.2019

Дата: 28.08.2019 16:52
Кількість переглядів: 223

 

ВСІ НОВИНИ

Шановні платники податків! Вчасно сплатіть податкові зобов’язання, термін сплати яких спливає 30 серпня 2019 року

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує платникам податків, що 30 серпня 2019 року – останній день сплати:

податку на додану вартість за липень платниками, у яких базовий звітний період дорівнює календарному місяцю;

акцизного податку за липень;

податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень;

ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за липень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;

військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень;

плати за землю (земельний податок або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за липень;

рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за липень;

рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за липень;

рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за липень;

рентної плати за транзитне транспортування

 

З початку року у Бердянському управлінні 29 громадян придбали страховий стаж для призначення пенсії

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що з початку 2019 року змогою  придбати страховий стаж для призначення пенсії скористались 23 мешканця Бердянська, 4 громадянина Бердянського району та 2 жителі Приморська. З них, 16 громадян уклали договори про одноразову сплату у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за попередні періоди та 13 − про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

З метою збільшення страхового стажу громадяни мають змогу щодо:

- одноразової сплати єдиного соціального внеску за укладеним договором у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за попередні періоди, в яких такий громадянин не підлягав загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі, за період з 1 січня 2004 року до 31 грудня 2010 року). При цьому, сума єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2. У 2019 році така сума становить 1836,12 гривень за місяць;

- сплати єдиного внеску, на період не менше одного року, за укладеним договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. В цьому випадку, сума єдиного внеску, яка підлягає щомісячній сплаті не повинна бути меншою 918,06 гривень.

Інформацію про перелік документів, необхідних для укладення даних договорів зазначено в Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449.

 

Громадяни Бердянська та Приморська подали 3 805 декларацій про майновий стан і доходи

Станом на перше серпня поточного року за підсумками декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи становить 3805 на загальну суму 150,3 млн гривень.

До бюджетів за результатами декларування надійшло 10,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,9 млн грн військового збору.

Найбільше декларацій про доходи надійшло від самостійної обробки земельних паїв (1652 декларації на загальну суму доходу 16,5 млн грн), від здачі в найм нерухомого майна (488 декларацій на загальну суму 5,1 млн грн), від  отримання спадщини/дарування (293 декларації на загальну суму 38,2 млн грн), від продажу (обміну) рухомого та/або нерухомого майна (342 декларації на загальну суму 14,6 млн грн). Іноземний дохід в розмірі 0,3 млн грн задекларували 16 мешканців Бердянська.

Разом з тим, 247 мешканців Бердянщини та 28 мешканців Приморська заявили про право на податкову знижку. За результатами поданих декларацій вони отримають 0,6 млн гривень.

Нагадаємо, для отримання податкової знижки за результатами 2018 року необхідно подати декларацію за місцем реєстрації до 31 грудня 2019 року в один із наведених способів:

-  особисто або уповноваженою на це особою;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Також звертаємо увагу, що в «Електронному кабінеті платника»  ДФС працює електронний сервіс із заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи платниками податків – фізичними особами в електронному вигляді. Електронні форми податкової декларації про майновий стан і доходи  та приклади її заповнення розміщено на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) у банері «Деклараційна кампанія 2019».

У разі, якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.

 

Бердянське управління про легалізацію заробітної плати

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним із основних напрямків роботи органів ДФС.

Нелегальне працевлаштування позбавляє працівника права не лише на достойну пенсію, а й знижує його соціальну захищеність.

Мінуси заробітної плати «у конверті» очевидні:

? трудовий стаж не зараховується, не виплачується гарантований розмір заробітної плати (зокрема, доплати, надбавки та заохочувальні виплати);

? відсутні жодні соціальні гарантії, передбачені для працівника, а саме: права на відпустку, зокрема, додаткову та без збереження зарплати, відпустку по вагітності та пологах; права на оплату листа непрацездатності; права на соціальне страхування на випадок безробіття; права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах; права на скорочений робочий день, тиждень, якщо ви працюєте в шкідливих умовах; права не працювати у вихідний та святковий день; права не залучатися до наднормових робіт без вашого бажання; права на охорону праці; права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; права на гарантії за колективним договором. Якщо умови оплати праці не обумовлені у трудовому договорі, їх виконання або невиконання визначатиметься тільки особистим ставленням керівника до конкретної людини;

? звільнення може відбутися у будь-який момент і без вихідної допомоги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь