СВЯТО ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 04.10.2019 12:52

4 жовтня 2019 року в Берестівській школі відбулося свято до Дня працівників освіти.  На відкритий урок-зустріч «Учителем бути, чи не бути?» завітали гості: начальник відділу освіти Берестівської сільської ради Лисенко О.А., спеціаліст з методичного супроводу Снітко К.В., заступник сільського голови Семкович М.Г., представник народного депутата України Пономарьова О.С., помічник депутата районної ради Токарєвої А.Д. –  Буцикіна Н.Г., педагогічні колективи Миколаївської  і Троїцької шкіл, представники дошкільних навчальних закладів громади. Гості привітали педагогів громади з професійним святом, побажали успіхів на творчій ниві, вручили грамоти, подяки і приємні подарунки. Гарними піснями та неймовірними танцями учительське товариство  вітали  вчителі й учні Берестівської школи, а також учасники художньої самодіяльності Миколаївського будинку культури. Зустріч пройшла в теплій, святковій атмосфері. Дякуємо усім, хто долучився до заходу.