21 вересня – Всесвітній день прибирання

Дата: 24.09.2019 13:34

20 вересня у Берестівській школі пройшла акція, присвячена Всесвітньому дню прибирання. Мета акції – привернути увагу підростаючого покоління та дорослих до проблем у сфері охорони довкілля, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості й екологічної культури серед учнівської молоді. Учні 1-11 класів, вчителі, працівники школи прибирали шкільні ділянки, територію навколо школи, біля сільського будинку культури, дитячого майданчика, центр села та частини центральних вулиць. Дякуємо усім учасникам заходу. Окрема подяка керівництву фермерського господарства «Марія» за надання транспортних послуг. І пам’ятаймо: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не насмічують».