Новий навчальний рік для вчителів стартував

Дата: 28.08.2019 13:36

27 серпня на базі Миколаївської ЗОШ відбулась серпнева конференція педагогічних працівників навчальних закладів Берестівської сільської ради. Начальник відділу освіти Лисенко О.А. проаналізувала роботи закладів освіти у минулому навчальному році і окреслила завдання на новий рік.
Вчителі  Берестівської ЗОШ Буймер І.А. та Горбуля О.О. розповіли відповідно про перспективи  і виклики Нової української школи та партнерську взаємодію закладу освіти і сім’ї у вихованні дітей та молоді.

В цей же день відбулись міжшкільні методичні об’єднання вчителів природничих та суспільно-гуманітарних наук.
На засіданні ММО вчителів природничих  наук йшлося про особливості викладання природничих наук в 2019-2020 н.р., про участь у творчих конкурсах «Геліантус», «Колосок», проаналізовано роботу ММО за минулий рік та затверджено план роботи на новий навчальний рік.