Тиждень Безпеки руху у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 15.11.2019 08:53

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху. З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст. з 11 по 15 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Проведені заходи були націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.