Співпраця з Бердянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітй та молоді

Дата: 28.11.2019 14:52

25.11.2019 року до Берестівської школи завітали гості з Бердянського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Директор центру Пейчева С.Г. провела заняття з учителями школи, на якому з’ясували поняття «супервізії», а також обговорили одну із важливих тем, що стосується педагогічної діяльності.У цей день, приєднуючись до всесвітньої акції «16 днів проти насилля»,  координаторка мобільної бригади м. Бердянська та Бердянського району в межах проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який фінансується ФНООН, Волкова Надія  провела форум-театр на тему «Світ без насилля» для учнів 8-11 класів.