Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 17.12.2019 09:13

У період з 04 листопада по 06 грудня 2019 року учні закладів загальної середньої освіти Берестівської об’єднаної територіальної громади приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році. Участь у предметних олімпіадах взяли 28 учнів загальноосвітніх шкіл Берестівської сільської ради. Призові місця посіли 16 школярів, із них:

І місце – 2 (Троїцька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1, Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1);

ІІ місце – 7 (Троїцька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1, Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. - 5);

ІІІ місце – 7 (Троїцька ЗОШ І-ІІІ ст. – 2, Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 3, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. - 2).

На ІІІ (обласний етап) направлено 2 учнів. А саме: Валько Олексій, учень 11 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. – географія (вчитель Гома В. В.), Федай Вероніка, учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. – українська мова та література (вчитель Сизко Т. М.).