Конкурс-огляд "Козацькому роду нема переводу" у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 18.12.2019 10:01

Конкурс-огляд "Козацькому роду нема переводу" в Миколаївській школі  планували провести ще в жовтні. Запросити гостей, батьків, жителів села. Канікули у дітей були довготривалими, а команди були готові до виступу. Цей конкурс-огляд дав чудову можливість щоб прозвучали наші українські патріотичні піні, адже молодь не так часто їх виконує.

Дякуємо з виступ учаснику АТО Слободянюку В. А, який є частим гостем нашої школи. До складу журі конкурсу ми запросили вчителя захисту вітчизни Кеду Сергія Івановича та вчителя фізичної культури Клименко М. О, якого з оплесками зустріли всі учні. Дівчатка 8 класу так гарно танцювали під пісню "Козаче". Всі присутні пройнялися словами вірша "Якою я бачу свою Україну". Заслужену перемогу у конкурсі у першій групі отримав 5 клас. Від голови журі директора школи Т.А. Чуєвої вони отримали грамоту. Кращими серед другої групи були дівчата 10 класу. Неочікуваним виступом для дітей була команда вчителів. Першокласники порадували своїм флешмобом "Я люблю Україну".

Найкращою нагородою для вчителів стали бурні оплески від учнів та смачний український куліш.