Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 20.12.2019 11:46

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Тож і в Берестівській  школі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Багато корисного і потрібного дізналися учні та батьки в ході проведення цього заходу. Учні 8 і 5 класів (класні керівники Линник І.В., Омельченко Н.В.) виготовили буклети, які подарували учням і вчителям школи. Учні 2 й 4 класів (класні керівники Буймер І.А., Сахно Л.М.) виготовили лепбук і випустили стінгазету. Учні 8-11 класів взяли участь у заняттях із елементами тренінгу «Молодь проти насильства», «Поговоримо про права й обов’язки» (педагог-організатор Зиборова В.І.). Також у ці дні відбулися тематичні класні години з переглядом відео матеріалів, презентацій, а на батьківських зборах питання про насильство над дітьми стало одним із основних питань.