«Моя громада – моє майбутнє»

Дата: 14.01.2020 10:37

Фото без описуФото без опису

9 січня 2020 року в приміщенні Бердянського міськрайонного центру зайнятості відбулося нагородження учасників загальнообласного конкурсу відеороликів «Моя громада – моє майбутнє», який проходив протягом жовтня-грудня 2019 року серед учнів шкіл об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Узагальнообласному конкурсі взяли участь близько 70 відеороликів. До участі в обласному турі конкурсу надійшло 43 відеороботи, серед яких конурсною комісією відібрано 4 (від м. Бердянська та Бердянського району). Усі ролики були розміщені на ютубі. З усіх 43 відеоробіт члени обласного журі відібрали 10 кращих відероликів, серед яких є наші учні, визначені  в двох номінаціях.

Хочеться відмітити, що всі відеосюжети щирі, сповнені любові та теплих почуттів до рідного краю, гордості за нашу Батьківщину.

Вітаємо переможців!

І місце:Гарбузова Ольга Віталіївна, учениця 11 класу  та Зозуля Альона Сергіївна, учениця 10 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.