54 сесія

Дата: 23.01.2020 15:59

Результати відкритого поіменного голосування п’ятдесят четверта (позачергова) сесія сьомого скликання від  23.01.2020 року

Протокол 54 сесія 23.01.2020

Рішення № 1 ,,Про припинення  повноважень  депутата  Берестівської  сільської ради  сьомого  скликання’’.

Рішення № 2 ,,Про  внесення доповнень у рішення  Берестівської  сільської  ради  від  04.12.2019р. № 6  ,,Про  затвердження  Плану  діяльності  Берестівської  сільської  ради з  підготовки  проектів  регуляторних  актів  на  2020 рік’’.

Рішення № 3 ,,Про розпорядження сільського голови’’.

Рішення № 4 ,,Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність’’.

Рішення № 5 ,,Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду’’.

Рішення № 6 ,,Про надання дозволу на розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  поділу земельної ділянки  комунальної  власності  за межами населеного пункту Берестівської сільської ради’’.

Рішення № 7 ,,Про затвердження   проекту  землеустрою  щодо  відведення    земельної  ділянки  та надання її  у  власність’’.

Рішення № 8 ,,Про затвердження   проекту  землеустрою  щодо  відведення    земельної  ділянки  та надання її  у  власність’’.

Рішення № 9 ,,Про затвердження   проекту  землеустрою  щодо  відведення    земельної  ділянки  та надання її  у  власність’’.

Рішення № 10 ,,Про оформлення додаткової угоди’’.

Рішення № 11  ,, Про надання матеріальної допомоги’’.

Рішення № 12  ,,Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання’’.

Рішення № 13  ,,Про  надання  одноразової матеріальної допомоги УБД’’.

Рішення № 14 ,,Про  граничні суми  витрат  на  придбання  автомобілів, меблів, іншого  обладнання  та  устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами  місцевого самоврядування,  а також  установами  та  організаціями,  які  утримуються за рахунок  місцевого бюджету’’.