Візит Міністра соціальної політики

Дата: 27.01.2020 12:09

21 січня 2020 року з робочим візитом до Веселівської ОТГ прибули міністр  соціальної політики України Юлія Соколовська, заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров, директор департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Світлана Абдурахманова та представники територіальних громад Запорізької області.

На даний захід були запрошені і представники  Берестівської ОТГ: сільський голова Кушнір Наталя Миколаївна, начальник відділу соціального захисту населення  Лісовська Лариса Миколаївна.

Під час наради обговорювалися актуальні питання надання соціальних послуг в громадах в рамках децентралізації, питання взаємодії об’єднаних територіальних громад та управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, надання соціальних виплат та матеріальної допомоги, соціальні послуги та супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, питання захисту прав дитини на місцях.

Модернізація системи соціальної підтримки населення України сприятиме успішному проведенню соціальних реформ, які спрямовані на підвищення соціальної захищеності найбільш вразливих верств населення.

Відділ СЗН

Берестівської ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)