Перевірка роботи Програмного комплексу "Інтегрована інформаційна система"Соціальна громада""

Дата: 27.01.2020 13:50

24 січня 2020 року до Берестівської ОТГ завітали представники Департамену соціального захисту ЗОДА Гречаник Ірина, начальник відділу державних допомог, компенсацій та пенсійного забезпечення, Людмила Каряка, головний державний соціальний інспектор відділу адресного надання пільг та субсидій управління соціальних гарантій, державної соціальної допомоги та Сідєльнікова Марина, начальник відділу у справах ветеранів, людей з інвалідністю та похилого віку управління соціальних послуг та соціального забезпечення Департаменту,  щодо перевірки роботи Програмного комплексу  «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», надання соціальних послуг.

Під час зустрічі були присутні Дехтяр Сергій, начальник районного УСЗН Бердянської РДА та спеціалісти управління Горбенко Наталя та Шестакова Людмила.

Під час візиту представники Департаменту перевірили роботу відділу соціального захисту населення, ведення документації, взаємодія з районним УСЗН, основна увага приділялась роботі з Програмним комплексом (передача електронних справ), надання соціальних послуг мешканцям громади.

Обговорено питання про ефективну співпрацю ОТГ з УСЗН БРДА, організацію роботи з вивчення потреб мешканців ОТГ в соціальних послугах та ін.

Зустріч відбулась конструктивно, отримано відповіді на проблемні питання, які виникають в процесі роботи.

Відділ СЗН

Берестівської ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)