День Соборності у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 23.01.2020 12:37

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України 22 січня в Троїцькій школі проведено святкову лінійку «Україна- єдина країна», на якій звучали вірші та пісні про Україну у виконанні дівчат 6 та 7 класів, вчитель історії Трандафілова А. В. у своєму виступі нагадала про історію та традиції свята, а закінчилася лінійка патріотичним флешмобом. У цей день також вчитель Захисту Вітчизни Грицай Є. М. провів для учнів 9-11 класів Урок мужності. День День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.