Відкритий урок у 3 класі

Дата: 06.02.2020 14:23

5 лютого 2020 року вчитель початкових класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Омельченко Єлизавета Олексіївна запросила усіх колег на відкритий урок у 3 класі. Це був інтегрований урок - підсумок роботи над проектом "Спостерігаємо за рослинами". Діти працювали разом із Смішариками на клумбі, городі, у оранжереї. Гості побачили копітку роботу вчителя та учнів над проектом. Третьокласники презентували свої винаходи щодо зволоження грунту у квіткових горщиках, продемонстрували власноруч зроблені "теплички", виконували математичні обчислення, робили припущення та перевіряли їх. За кожне виконане завдання учні отримували кошти, за які "придбали"саджанці рослин для озеленення планети. Хочеться подякувати учням , Єлизаветі Олексіївні за чудовий урок та побажати їм успіхів.