ДО УВАГИ СУБСИДІАНТІВ!!!

Дата: 07.02.2020 10:56

Фото без описуЗміни про які необхідно повідомляти протягом                                                                      30 календарних днів!

Згідно Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 р. № 848 (в редакції Постанови КМУ від 14.08.2019 р. № 807) громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати про виникнення обставин, зокрема щодо:

• ЗМІНИ СКЛАДУ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ У ЖИТЛОВОМУ ПРИМІЩЕННІ ЧЛЕНІВ ДОМОГОСПОДАРСТВА (зняття та реєстрація місця проживання та ін.);
  • ЗМІНИ СОЦІАЛЬНОГО СТАТУСУ ЧЛЕНІВ ДОМОГОСПОДАРСТВА (одруження, розлучення та ін.);
  • ЗМІНИ У СКЛАДІ СІМ’Ї ЧЛЕНА ДОМОГОСПОДАРСТВА;
  • ЗМІНИ ПЕРЕЛІКУ ОТРИМУВАНИХ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, УМОВ ЇХ НАДАННЯ (відключення світла, опломбування газового котла та ін.).
  • ПРИДБАННЯ У ВОЛОДІННЯ ОСІБ, З УРАХУВАННЯМ ЯКИХ ПРИЗНАЧЕНО СУБСИДІЮ, А ТАКОЖ У ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ, ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ З ДАТИ ВИПУСКУ ЯКОГО НЕ МИНУЛО 5 РОКІВ, ПРИДБАННЯ ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ ТОЩО;
  • ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ (НАБУТТЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ У ІНШИЙ ВИЗНАЧЕНИЙ ЗАКОНОДАВСТВОМ СПОСІБ)/ ОПЛАТИ ПОСЛУГ НА СУММУ 50 ТИС, ГРН ПРОТЯГОМ 12 МІСЯЦІВ ПЕРЕД ЗВЕРНЕННЯМ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ (ПРИЗНАЧЕННЯМ СУБСИДІЇ БЕЗ ЗВЕРНЕННЯ).

Відділ СЗН

Берестівської ОТГ