МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ!

Дата: 07.02.2020 13:27

Пільговики можуть подавати заяви на монетизацію в будь-який момент!

З жовтня 2019 року в Україні розпочалася монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг, яка проходить у двох формах - безготівковій та готівковій (грошовій).

З 1 січня 2020 року громадяни пільгових категорій можуть у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову) форму оплати житлово-комунальних послуг.

При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер, та посвідчення, що підтверджує статус пільговика, номер мобільного телефону, заяву про відкритий рахунок в одному з банків (або пільговик має право вибрати поштове відділення для перерахунку коштів).

Пільга надаватиметься у готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

Відділ СЗН

Берестівської ОТГ