Змагання зі стрітболу

Дата: 17.02.2020 09:14

Відповідно до Календарю проведення змагань І спартакіади школярів Берестівської об’єднаної територіальної громади у 2019-2020 н.р. 13 лютого 2020 року в на території Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання зі стрітболу серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Змагання проводились з метою зміцнення здоров’я учнів, підвищення їх фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя, розвитку гри в стрітбол серед учнівської молоді, зміцнення дружніх стосунків між учнями.

Усі учасники змагань продемонстрували свої спортивні здібності, високий рівень майстерності та жагу до перемоги. В змаганнях з серйозними суперниками спортсмени показали себе досить гідно, в наполегливій боротьбі вибороли: 1 місце команда Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів:  2 – е місце команда Миколаївської  ЗОШ І-ІІІ ступенів:  3 – е місце команда  Берестівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та були нагороджені грамотою відділу освіти.

Вітаємо наших юних учнів!. Бажаємо подальших перемог в наступних змаганнях. Ми вами пишаємося! Ви кращі!