Святкування Міжнародного дня рідної мови у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 24.02.2020 12:36

21 лютого 2020 року організовано та проведено у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради інтелектуальну гру-конкурс знавців української мови «Мово українська, мово солов’їна».

Наше свято – це поетична передмова до досконалого вивчення рідної мови. Вивчати її, удосконалювати свої знання, збагачувати словниковий запас під час читання і спілкування, досконало володіти нею – обов’язок кожного справжнього українця.

Сьогодні, ми ще раз переконалися у тому, що українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка.

Учасниками конкурсу були дві команди – учні 5 класу «Мовознавці»: Єрмакова Поліна, Тріфонова Тетяна, Тимченко Оксана, Єроніна Ксенія, Острівна Тетяна; учні 6 класу «Словограй»: Бардакова Каріна, Зозуля Анна, Тимченко Тетяна, Дем’янець Валерія, Нагаєнко Діна.

Ведучі свята: учениці 10 та 11 класу Вакал Яна, Книш Діана.

Учні 7 класу: Ісип Анна, Носовська Анастасія, Харченко Олексій, Добриця Дмитро, Брицун Яна– підготували невелику концертну програму. Вони інсценізували казку про українську мову Зиновія Квіта, Яна виконала пісню «Це моя Україна». А роль української мови зіграла учениця 4 класу Новікова Дар’я.

Результати конкурсу: «Мовознавці» (5 клас) – І місце,

«Словограй» (6 клас) – ІІ місце.

Усі учасники команд отримали грамоти (І місця) за декламування напам’ять поезій про рідну мову.

Керівники конкурсу – учителі української мови та літератури: Тимошенко Валентина Василівна, Гузь Світлана Іванівна.

Фото без опису                        Фото без опису