Вітаємо учасників Малої академії наук України

Дата: 25.02.2020 12:55

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку. Щороку учні Берестівської школи беруть участь у конкурсі. У цьому році учасницями стали учениця 9 класу Харченко Елеонора (керівник Горбуля А.А.) та учениця 11 класу Гарбузова Ольга (керівник Горбуля Н.В.). Вітаємо Елеонору з ІІ призовим місцем, яке вона виборола 23 лютого в місті Запоріжжі, та підтримуємо Ольгу, яка проявила старанність, наполегливість під час захисту своєї науково-дослідницької роботи. Дякуємо вчителям-керівникам.