Захист робіт при Малій академії наук України

Дата: 27.02.2020 12:57

23 лютого у Запорізькому національному університеті відбувся обласний етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів шкіл. До складу делегації Берестівської сільської ради, що включала п’ять учнів увійшли і двоє учнів Миколаївської  школи. Учні були розведені по секціям. Перед захистом робіт відбулося урочисте відкриття. Учнів вітали проректор з науково-педагогічної роботи ЗНУ Гура О.І., декани та завідувачі кафедр, директор Центру «Грані», голови журі секцій. Випускниця МАН Бойко Ірина розповіла про свій шлях в науку та роль Малої академії наук. «Червоною ниткою» практично через всі виступи пройшов меседж до вчителів області – домагатись повернення норми, за якої переможцям обласного етапу нараховувались 10 балів під час вступу до вишів.
Старостіна Маргарита, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Кеда С. І.) представила на розгляд секції мистецтвознавство своє дослідження «Козак Мамай українського живопису», присвячене нашому земляку – художнику Олесю Семерні. Робота була оцінена фаховим журі максимальним балом – 25. Враховуючи хороший результат на контрольній роботі і захисті в цілому Маргарита виборола ІІ місце. Вітаємо з перемогою.