Конкурс на заміщеня вакантної посади директора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 03.03.2020 12:40

03 березня 2020 року в приміщенні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області.  Бажання взяти участь у конкурсі виявив лише один кандидат - Чуєва Тетяна Анатоліївна,  директор, вчитель історії Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст . Ознайомлення  кандидата на посадудиректора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування - 11 березня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні школи. Дата складання іспиту - 11 березня 2020 року о 12.00 год.