Масляна у Берестівському ДНЗ "Ромашка"

Дата: 13.03.2020 15:18

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам вихователі Берестівського ДНЗ «Ромашка» навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного,  що нас оточує.

Вже стало традицією в дошкільному закладі «Ромашка» проводити кожного року   свято Масляної. Не став виключенням і цей рік. 28 лютого  2020 року  в садочку пройшло свято  Масляної.