Заняття доброти у Берестівському ДНЗ "Ромашка"

Дата: 04.03.2020 13:56

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Співчуття дитини до свого вихованця – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство.

Практика показує, що дбайливе ставлення до тварин, запобігає жорстокій поведінці у майбутньому, саме тому, Берестівський ДНЗ "Ромашка" приєднався до «Всеукраїнського заняття доброти». 27 лютого 2020 р. вихователь старшої групи "Веселка" Косенко Л.В провела заняття «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Діти із задоволенням поділились розповідями про своїх чотирилапих друзів, про їх характер та звички. Дошкільнята дізнались багато цікавого: історію одомашнення тварин, значення у житті людини та їх взаємовідносини, про волонтерство, про притулки, про доброту і милосердя, про цінність життя іншого.