Дні пам’яті Великого Кобзаря

Дата: 13.03.2020 14:07

У межах святкування Шевченківських днів у Берестівській школі було проведено літературну вікторину «Сторінки життя Великого Кобзаря» ( у 5 класі) та гру-квест «Як добре знаєш ти Шевченка?» в учнівських колективах 5, 8, 11 класів. Родзинкою у грі-квесті стали завдання, які кожна команда мала виконати, відвідуючи різні станції. Із великим задоволенням учасники квесту подорожували творами Великого Кобзаря, виконуючи цікаві завдання на різних станціях: ,, Шевченкова родина”, ,,Швидкісна”, ,,Мистецька”, ,,Шевченкова поезія”, ,,Шевченкові заповіти”, ,,Декламатор”. Під час квесту учні здобули нові знання про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, його поезію, що навчає любити Україну, рідну землю, рідний край, народ, мову. Протягом 10.03. – 13.03.2020 р. виховні заходи, присвячені життю і творчості Т. Шевченка, відбулися у всіх класних колективах школи.