Година спілкування « Доброта – це частинка нас» у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 02.03.2020 14:13

У Троїцькій ЗОШ І – ІІІ ступенів, в 3  класі, 27 лютого цікаво і змістовно пройшла година спілкування « Доброта – це частинка нас», яку підготували Колесник В. Є. та Трандафілова А. В.

Метою заходу було розвиток толерантних стосунків, дружнього ставлення, виховання доброти, милосердя, порядності, терпимості у ставленні до близьких і чужих людей.

Школярі активно спілкувалися, висловлювали свої міркування –

- Добрим бути просто чи не просто?

- Добро роби, добре й буде.

Граючись діти ділились добротою, на « квіточці доброти» та « долоньках добра» записали свої добрі справи.

Третьокласники виразно декламували вірші, прислів’я про добро, презентували ляльковий театр « Бджілка рятівниця». Весело лунали пісні про добро « Добрим будь»,

« У ритмі серця», « На добро». Несподіванкою для дітей було виконання Валентиною Євгеніївною та Анною Володимирівною пісні « А я бажаю Вам добра» Наталі Май.

Надовго залишиться в пам’яті дітей цей захід, смачні блини з медом та запашний, трав’яний чай.