Про відзначення Дня Європи в Україні

Дата: 07.05.2020 11:35

Відповідно до листа Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації від 30.04.2020 № 02-01-10/0284 «Про відзначення Дня Європи в Україні» за вхідним № 13-01-15/464 від 06.05.2020, Указу президента України від 19.04.2003 № 339 «Про День Європи», Запорізькою обласною державною адміністрацією щороку проводиться святкування Дня Європи у Запорізькій області.

У зв’язку із запровадженням  в Україні активних карантинних заходів змінено формат святкування Дня Європи в Україні у 2020 році.

У свою чергу, в рамках проведення цьогорічного Дня Європи в Україні пропонуємо для усіх бажаючих провести:

1. Конкурс малюнків на тему «Україна – серце Європи» для учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл Запорізької області.
  2. Відео-конкурс для учнів 5-6 класів загальноосвітніх шкіл на тему «Яка країна Європи цікавить вас найбільше? Чому?»
  3. Відео-конкурс для учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл Запорізької області на запропоновані теми:
  • Якою ви бачите Україну через 20 років?
  • Чи стала Україна за останні декілька років більш європейською країною?
  • Я – Європеєць
  • Як ви розумієте поняття «цінності»? Як саме кожна з них може бути реалізована на рівні держави та безпосередньо кожним із нас?

Надання конкурсних матеріалів до 11 травня 2020 року.

З метою проведення відбору переможців, 11 травня 2020 року на Facebook-сторінці Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності буде розміщено надіслані матеріали  та проводитиметься відбір переможців шляхом голосування.

Повідомляємо, що Представництво ЄС в Україні запрошує усіх зацікавлених взяти участь в онлайн-вікторині на тему Європи та Євросоюзу. Учасники можуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: https://euroquiz.org.ua/euroquiz