Завершення 2019-2020 н. р. Підсумкове оцінювання

Дата: 07.05.2020 11:47

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ТА ПЕДАГОГИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ!

Завершується 2019-2020 навчальний рік. Він був складним для всіх Вас

Вдячні Вам за якісну роботу! Ви справжні професіонали. Випробування, які випали Вам під час карантину, продемонстували Вашу мобільність, творчість, працьовитість, креативність! Вам було дуже важко, але Ви гідно справилися з усіма випробуваннями та проблемами.

Відповідно до рекомендацій МОН України завершувати його будемо таким чином:

1. Продовжуємо навчатися в умовах дистанційного навчання.

2. Навчальний рік завершається 29 травня 2020 р. (відповідно до структури навчального року).

3. Керівникам ЗЗСО потрібно скласти та затвердити графіки дистанційних перевірочних робіт, ознайомити з ними усіх учнів та батьків.

4. До 29.05 потрібно здійснити підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень всіх учнів, враховуючи результати І семестру, навчання в січні, лютому, березні та результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання.

5. Оцінки виставити в електронні щоденники на індивідуальній сторінці учня.

6. Здійснити переведення учнів 1-10 класів до наступного класу.

7. Після послаблення карантинних обмежень заповнити класні журнали.

8. У 2019/2020 році не проводимо свято Останнього дзвоника та випускні вечори.

9. Учнів 4-х та 9-х класів звільнені від державної підсумкової атестації, тому у шкільній документації (журналах, табелях, особових справах, документах про освіту тощо) робимо запис «звільнений(а)».

10. До 15 червня оформляємо свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень 1-2 класів та 3 класів НУШ, табелі (учні 9-х класів отримають свідоцтва за графіком, учням 1-8,10 класів надсилаємо копії з подальшим врученням оригіналу документа у вересні).

11. Учні 11 класу готуються до пробного ЗНО та основної сесії ЗНО.

12. Документи (оригінали) до 1-х класів приймаємо після завершення карантинних обмежень, на сьогоднішній день - в електронному вигляді.

13. Заходи щодо підвищення професійної майстерності керівних та педагогічних кадрів до кінця навчального року проводимо в Інтернет-режимі та дистанційно.

14. Для планування роботи на наступний рік здійснуємо дистанційне анкетування.

Бажаємо всім успіхів. Бережімо своє здоров"я та здоров"я своїх близьких.

Лист МОНУ #1/9-213 від 16.04.2020 "Про проведення підсумкового оцінювання та організоване завершення 2019/2020 н.р."
Можливо хтось пропустив