Підсумки ІІ (міжшкільного) етапу Всеукраїнської виставки - конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Дата: 31.03.2020 14:14

23 березня 2020 року відбулося онлайн-засідання журі ІІ (міжшкільного) етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" (далі - Конкурс). Всі заклади загальної середньої освіти Берестівської сільської ради старанно підійшли до підготовки Конкурсу. До участі у Конкурсі було надано 51 роботу. Журі відзначило високий рівень виконання більшості робіт, технічну майстерність, оригінальність композицій.

На обласний етап Конкурсу направлено 28 робіт учнів закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради.

Роботи Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Роботи Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Роботи Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.