Вітаємо переможців обласного етапу Конкурсу дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом"

Дата: 06.05.2020 14:54

З 28 листопада по 20 лютого 2020 року було проведено обласний етап Конкурсу дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом" в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" (далі - Конкурс). Конкурс відбувся за номінаціями: образотворче мистецтво та літературна творчість. Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради на Конкурс було направлено 5 робіт Берестівської та Миколаївської шкіл.

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом" у номінації літературна творчість:

І місце - Гарбузова Ольга, учениця 11 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Омельченко Н. В.;

- Федай Вероніка - учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Сизко Т. М.

ІІ місце - Маяка Катерина, учениця 5 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бутенко Н. О.

ІІІ - місце - Зозуля Альона, учениця 10 класу  Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., Горбуля О. О.

Дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за активну участь в обласному етапі конкурсу дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом" у номінації літературна творчість відзначено Залюбовську Владиславу - ученицю 7 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Залюбовська Л. А.

Бажаємо всім подальших звершень і перемог!